Designed by Сайт города Читы

Промо понуди:

celosna_ponuda_zima_2019

Зима - целосна понуда


Зимувајте во: Банско, Боровец, Пампорово, Копаоник, Македонија... Голем избор на хотелско сместување, како и пакети со вклучени ски карти, школо за скијање... Прочитајте повеќе

Лето 2019


Резервирајте го Вашиот летен одмор со големи попусти за рани резервации. Одберете ја Вашата дестинација: Грција, Турција, Египет, Бугарија, Шпанија, Албанија, Италија, Црна Гора,  Хрватска... Прочитајте повеќе

Аранжмани


Аранжмани за Прага, Будимпешта, Париз, Рим многу Европски и светски дестинации, многу од нив со поаѓање од Охрид.. Прочитајте повеќе

Екскурзии


Откријте ги убавините на Македонија и соседните земји, екскурзии низ Македонија, Албанија, Србија, Бугарија, Грција... Прочитајте повеќе

macedonia_accommodation_excursions_odisea_Ohrid

Македонија-сместување


Резервирајте преку нашата агенција, брзо и едноставно, сместување во некој од многубројните хотели и приватни вили, соби... Прочитајте повеќе

Обезбедување визи


Обезбедуваме визи за Австралија, Америка, Канада, Англија, Дубаи... Прочитајте повеќе

Work&Travel програми


Work & Travel USA, програма за студенти.Можност да заработите, да прошетате, да откриете нова кулутра, научите јазик... Прочитајте повеќе

Следете не, на Facebook!

Светот е убав... и чуден! Дали знаевте?

Каде ќе летувате?