Designed by Сайт города Читы

Хотел "Sunny Beach" 5* Празнична понуда 4 ноќевања за престој од 27/04-01/05/2018

www.saniresort.gr

 

 

SANI BEACH ***** SANI                  www.saniresort.gr

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ ЗА 4 НОЌЕВАЊА ВО ЕВРА НА БАЗА ПОЛН ПАНСИОН

27.04-01.05.2018

Double Room Garden View

356

1 дете од 0-1.99 год.

Гратис

Double Room Sea View

432

1 дете од 0-1.99 год.

Гратис

Junior Suite Garden View

442

Трето лице

50%

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

2 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Junior Suite Sea View

479

Трето лице

50%

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

2 дете од 2-11.99 год.

Гратис

One bedroom Suite Sea View

704

Трето лице

50%

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

2 дете од 2-11.99 год.

Гратис

3 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Минимум престој

4

Цената вклучува: 1 комплет пансион на 27.04.2018 и 3 полупансиони од 28.04 до 01.05.2018

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2018 20% (УПЛАТА 50% ДО 15.02.2018 )

 

 

Сподели!

5

Leave a comment

You are commenting as guest.