Designed by Сайт города Читы

Забелешка

Google Geocoding API error: You are over your quota.

Хотел “Pirin Park“ 5* Сандански

www.parkhotelpirin.com

ЦЕНИТЕ СЕ ДАДЕНИ ПО ЛИЦЕ НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН (ПОЈАДОК И ВЕЧЕРА)
или ЗА АПАРТМАН НА ДЕН ЗА НАВЕДЕНИОТ БРОЈ ЛИЦА НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН (ПОЈАДОК И ВЕЧЕРА)

 

Вид на сместување

 

Петoк - Сaбота

освен за период на национални празници

Недела- Четврток

освен за период на национални празници

1.

Легло во 1/2 соба–лукс на база/ НВ /

46 EUR

38 EUR

2.

1/1 соба - лукс  на база/ НВ /

61 EUR

58 EUR

3.

Наем /апартман-Лукс/ на база HB

/максимум 3 лица или 2+1 /

138 EUR

138 EUR

4.

ПАКЕТНА ЦЕНА  ЗА  7 H.B

266 EUR

ПОПУСТИ :

1. Дете до 4  години

Бесплатно сместување на база ВВ

2. Дете од 4 до 12 години на допол.легло

Бесплатно сместување на база ВВ

3.Дете од 4 до 12 години на редовно легло

50% попуст од цената на редовното легло

4.Возрасен,сместен во соба или апартман на дополнително легло

50 % попуст од цената на редовното легло

5.Доплата за вечера на дете од 4 до 12 год.на дополнително легло

10 евра на ден

ВКЛУЧЕНО Е:

1.

Ноќевање, доручек, вечера

2.

Безжичен интернет, паркинг, бесплатен превоз /по возен ред /до центар на град и обратно.

3.

Користење на: фитнес, базен, детски базен, џакузи.

4.

Парк-градина со голем базен, детски базен и детско катче.

5.

Користење на сауна парк: /финска сауна, биосауна, парни бањи – калдариум и лакониум, ледена фонтана, и зона за релакс/ - БЕСПЛАТНО

 

ГОРЕ НАВЕДЕНИТЕ ЦЕНИ НЕ ВАЖАТ ЗА :

Национални и религиозни празници на Р.Бугарија

Сподели!

16

Leave a comment

You are commenting as guest.