Designed by Сайт города Читы

Чартер Коста Брава со поаѓање од Скопје - Термин 22.06 - 29.06.2018 Промо

Наша препорака: Шпанија, лето чартер лет од Скопје. Хотел "Maeva" 1* LLoret de Mar. Мал фамилијарен хотел, на прва линија до морето и во центарот на Лорет де Мар. Цена за термин 22/06 - 392 еур.Одлична дестинција за одмор, плажа и ексурзии. Во близина на Барцелона...

Лето 2018 - ШПАНИЈА - Costa Brava - Lloret de mar, Blanes, Tossa de mar, Santa Susana, Badalona, Malgrat de mar
Термин: 22.06-29.06.2018
  Име на хотел     Услуга Тип на соба Од плажа  Возрасен 
1 Apartments Elvira Blanes www.apartamentselvira.com Room Only Studio standard no balcony 0m 379 €
2 Hotel Maeva 1* Lloret de mar www.hotelmaevalloret.com Bed and Breakfast Double or Twin Standard 10m 392 €
3 Hostal Villa Del Mar 2* Lloret de mar www.hostalviladelmar.com Bed and Breakfast Double Standard no balcony 60m 392 €
4 Apartments Blanco y Negro  Lloret de mar   Room Only Apt (2/3) with balcony 130m 399 €
5 Apartamentos Selvapark  Lloret de mar   Room Only Apart. (2/4) 500m 399 €
6 Hotel Continental 3* Tossa de mar http://continentaltossa.com/ Bed and Breakfast Standard Room 650m 427 €
7 Hotel Norai 3* Lloret de mar www.hotelnorai.com Bed and Breakfast Twin Room 550m 431 €
8 Hotel Maria Del Mar 4* Lloret de mar www.mariadelmarhotel.com Full board Double room 450m 461 €
9 Hotel Don Juan Center 2*  Lloret de mar www.donjuancenterlloret.com Half Board Twin Standard 400m 463 €
10 Hotel Fragata 3* Calella www.hotelfragata.es Half Board Standard Room   463 €
11 Hotel Alegria Fenals Mar 3* Llroet de mar www.alegriafenalsmar.com Bed and Breakfast DBL room balcony 100m 465 €
12 Hotel Bon Repos 3*  Calella www.hotelbonrepos.net Half Board Twin with balcony   479 €
13 H-top Planamar 3* Malgrat de mar www.htophotels.com Half Board Standard Room 220m 478 €
14 Hotel Esplai 3*  Calella www.hotelesplai.net Half Board Twin (2/3p) with balcony   480 €
15 Hotel GHT Maritim 3*  Calella www.ghthotels.com Bed and Breakfast Double Standard     484 €
16 Hotel Sorra D'or Beach Club 3* Malgrat de mar www.hotelibersolsorrador.com Half Board Standard twin 10m 486 €
17 Hotel Mariner 4* Lloret de mar www.hotelmariner.es Half Board Twin room 2-2 with balcony 20m 492 €
Full board 507 €
18 Hotel Reymar Playa 3* Malgrat de mar www.hotelreymarplaya.com Half Board Twin (2/3p) with balcony 750m 518 €
19 Hotel Oasis Park 3* Calella www.hoteloasisparksplash.com Half Board Double std with balcony   533 €
20 Hotel Riviera 4*  Santa Susana www.hotelriviera.cat Half Board Superior Room 300m 536 €
21 Hotel Mercury 4*s  Santa Susana www.hotelmercury.com Bed and Breakfast Twin with balcony / terrace  350m 542 €
22 Hotel Alhambra 3*  Santa Susana www.hotelalhambra.net Half Board Standard Room 140m 554 €
23 Hotel Rosa Nautica 3*  Malgrat de mar www.hotelrosanautica.com Bed and Breakfast Double Sea View 70m 562 €
24 Hotel Miramar 3*  Badalona www.hotelmiramar.es Room Only Twin Beds 500m 585 €
25 Hotel Caprici Verd 4*s  Santa Susana www.hotelcapriciverd.com Half Board Double room standard balcony 500m 609 €

 

Во цената е вклучено:

  • *7 ноќевања на соодветна услуга -избрана од табелата
  • *Авионски билет Скопје-Барселона-Скопје
  • *Организиран трансфер аеродром - хотел -аеродром
  • *Претставник во Шпанија кој ќе ве пречека на аеродром и е контакт лице во текот на Вашиот престој
  • *Багаж од 20кг + мала кабинска торба по лице

Во цената не е вклучено:

  • *Аеродромски такси 60 еур по лице - се плаќаат при резервација во агенцијата
  • *Патничко осигурување
  • *Туристичка такса која се плаќа во Хотел (1EUR по лице на ноќ - можни се промени)


Забелешка: Цените во табелата се дадени за минимум 2 лица во соба.

Сподели!

227

Leave a comment

You are commenting as guest. Optional login below.