Designed by Сайт города Читы

Хотел "Bohemi" 3+* Сончев брег со вклучен превоз од Скопје цени од 280 еур All inclusive Промо

Наша препорака: Лето 2018 - Бугарија, Сончев Брег, хотел "Bohemi" 3+*. Програма со автобуски превоз на 7 ноќевања. Цена од 238 еур со вклучен автобуски превоз од Скопје, 7 All inclusive (се вклучено). Идеална дестинација за оние кои сакаат море, забави и екурзии...

http://www.bohemi.eu/en-us

ЦЕНАТА на пакет аранжманот е по лице за 7 ноќевања на база All inclusive и вклучен превоз

 

22.06 29.06

06.07

13.07 20.07 27.07 03.08 10.08 17.08 24.08
280€

280€

310€

320€

320€

320€

320€

320€

320€

280€

 

15% попуст за резервации направени до 31.03 и 100% уплата до 05.04

10% попуст за резервации направени до 30.04 и 100% уплата до 05.05

ЦЕНАТА на пакет аранжманот е по лице и вклучува:

  • - 08 дена / 7 all inclusive по лице во двокреветна стандардна соба со тераса, клима,Тв,Тоалет,фрижидер
  • - Превоз Скопје - Сончев Брег - Скопје
  • - организација и водство на патувањето

-УСЛОВИ

  • -трет возрасен на доп.легло =-50 € од цената во табелата
  • -1 дете до 11.99 год. со двајца родители =плаќа само детски превоз= 35€
  • -2 возрасни и 2 деца до 11.99 год се сместуваат во апартман 2+2, а плаќаат три цели пакети

поаѓањето од Скопје е на датата од табелата

 ЦЕНАТА на пакет аранжманот не вклучува:

  • 7 € еднократна туристичка такса;
  • - патничко осигурување(задолжително)
  • - доплата за еднокреветна соба  70 % од цената на пакет аранжманот

ЗА СОПСТВЕН ПРЕВОЗ СЕ ОДБИВААТ 30€ ОД ЦЕНАТА НА ПАКЕТ АРАНЖМАНОТ ЗА ЕДНО ЛИЦЕ

ОПИС НА ХОТЕЛОТ:

На  350 метри од прекрасна песочна плажа и познатиот ДИСКО КЛУБ ЛАЗУР, лоциран е хотелот БОХЕМИ 3+*, во познатиот туристички ресорт Сончев брег. Истиот на своите гости им нуди комплетно опремени хотелски соби, со бања, тоалет, клима уред, ТВ, телефон, балкон , лоби бар, надворешен базен со дел наменет за деца, чадори и лежалки на базен, 24 часа рецепција, менувачница, рент-а кар услуги, перална, сеф (на рецепција), лифт, градина, соби за непушачи, транспорт услуги, третман масажи,WI-FI 

цените се во евра а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

Сподели!

265

Leave a comment

You are commenting as guest. Optional login below.