Designed by Сайт города Читы

Хотел "Tonanti" 5* Врњачка Бања Наша препорака Промо!

Хотел "Tonanti" 5* Врњачка Бања, Србија.Пружа се што е потребно за вистинско релаксирање: затворени и отворен базен кои се споени и работат преку целата година,сауна,солена соба,масажи,арома терапија,хипербаричен кислороден третман,игротека за деца,фитнесс...

Откријте го новиот 5* хотел во Врњачка Бања. Пружа се што е потребно за вистинско релаксирање: затворени и отворен базен со вода која не е минерална, кои се споени и работат преку целата година,сауна,солена соба,масажи,арома терапија,хипербаричен кислороден третман,игротека за деца,фитнесс...

https://hoteltonanti.rs/

Цените се дадени по соба на ден на база полупансион (појадок и вечера), неограничено користење на спа центарот, паркинг...

Дадените цени се подлежни на промени заради промоции, број на денови на престој. За најточна цена ве молиме контактирајте не.

 

 

Ценовник 20.12.2019 –16.02.2020

1/2 standard soba 149 EUR – 2 lica

1/2 LUX 169 EUR – 2 lica

APARTMAN BEZ KUJNA 299 EUR

APARTMAN SO KUJNA 1/2 329 EUR

DOPLATA 1/4 525 EUR

Pomosno leglo:

+12 GODINI 50 EUR

4-12 GODINI 40 EUR

30EUR Zaednicko leglo

0-4 GODINI 0 EUR

1/2 ST 1/1 119 EUR

1/2 LUX 1/1 149 EUR

 

 

Ценовник 17.02.2020. – 20.04.2020

1/2 ST 99 EUR

1/2 LUX 115 EUR

APARTMAN BEZ KUHINJE 199 EUR

APARTMAN SO KUJNA 220 EUR

DOPLATA 1/4 350 EUR

Pomosno leglo:

+12 GODINI 35 EUR

4 – 12 GODINI 25 EUR

20 EUR Zaednicko leglo

0 – 4 GODINI 0 EUR

1/2 ST 1/1 79 EUR

1/2 LUX 1/1 99 EUR

 

Ценовник 21.04.2020.-19.12.2020

1/2 STANDARD 129 EUR

1/2 LUX 149 EUR

APARTMAN BEZ KUJNA - 259 EUR

APARTMAN SO KUJNA - 285 EUR

DOPLATA 1/4 - 450 EUR

Pomosno leglo:

+12 GODINI - 45 EUR

4-12 GODINI - 35 EUR

25 EUR Zaednicko leglo

0-4 GODINI – NEMA DOPLATA

1/2 STANDARD 1/1 99 EUR

1/2 LUX 1/1 129 EUR

 

Сподели!

687

Leave a comment

You are commenting as guest.