Designed by Сайт города Читы

Промо!!! Пакети Се во едно - хотел “Стражите“ 4* (Вклучена ски карта, ски/сноуборд опрема, ски/сноборд учител...)

Пакети за скијачи и оние кои сакаат да научат да скијаат. Пакет - Се во Едно хотел “Стрaжите“. Вклучено: ноќевање на база полупанион, ски карта, ски опрема, ски учител...

 Пакети Се во едно !

Хотел Стражите 4*

важи за престој до 27-ми Декември
од 02-ри Јануари до 20-ти Јануари
и од 26-ти Јануари до 04-ти Април 2020

ПОПУСТИ :
-5% за престој од 26/01 до 21/02
-10% за престој од 14/12 до 20/12
-10% за престој од 11/01 до 15/01
-10% за престој од 22/02 до крај на сезоната


 

715 €

      Цената вклучува :

 • 7 ПП - полу пансиони (појадок и вечера) - шведска маса хотел Стражите 4*

 • 6 дневна ски карта

 • 6 дена наем на опрема за ски или snowboard*

 • ски/snowboard школа

 • ноќна ски презентација

 • бесплатен трансфер до гондола лифтот

 • бесплатно користење на внатрешен базен, парна бања, сауна, фитнес

 
 Попусти и доплати :

 • деца до 7 год. на дополнително легло користат бесплатни услуги**

 • деца до 7 год на редовно легло плаќаат 40% од регуларната цена

 • возрасен на дополнително легло ја плаќа регуларната цена

 • деца од 7 -12 год. на дополнително легло плаќаат 40%

 • деца од 7 -12 г на редовно легло плаќаат 70%

 • деца до 7 год не користат ски/сноубоард школа**

 • деца до 12 год не користат школо за сноуборд*

 • доплата за 1/1 соба + 12 еур на ден

 • сноубоард школата за сите понуди е во траење од 3 дена по 2 часа 

      Промотивната понуда важи и за:

 • 4 НОЌИ / 3 ДЕНА СКИ..................................................425 € 
 • 5 НОЌИ / 4 ДЕНА СКИ..................................................520 € 
 • 6 НОЌИ / 5 ДЕНА СКИ..................................................615 € 
 • 7 НОЌИ / 6 ДЕНА СКИ..................................................715 € 
 • 10 НОЌИ / 9 ДЕНА СКИ................................................1000 €  
 • 14 НОЌИ / 13 ДЕНА СКИ..............................................1380 € 

 

Хотел Стражите 4****  http://www.odisea.mk/index.php/zima/bugarija/bansko-zima/item/hotel-strazhite-bansko
Стражите Супериор е еден од најлуксузните  четири sвездни  хотели  во Банско. Реновиран  е во текот  на  2012 година.

Лоциран  е на најатрактивно  место во Банскo на само 200 метри од ски лифтот.Располага со фитнес,сауна,лоби бар,дневен бар,базен,солариум парна бања, куглана,сопствен паркинг........

 

 

Сподели!

954

Leave a comment

You are commenting as guest.