Designed by Сайт города Читы

Промо ! Египет-Хургада и Шарм ел Шеик, директен чартер лет од Скопје

И оваа летна сезона како и минатата! Една од најбараните понуди минатото лето! Египет-Хургада како и од оваа година Шарм ел Шеик, директен чартер лет од Скопје ...

ЦРВЕНО МОРЕ – НАЈПРЕКРАСНИОТ, СВЕТСКИ, ПОДВОДЕН, ТРОПСКИ РАЈ
ХУРГАДА - најпознато летувалиште на Црвено Море, лоцирано на 475км. јужно од Каиро, некогашно рибарско село кое од седумдесеттите години постепено прераснува во едно од најзначајните и најмодерни летувалишта
ШАРМ ЕЛ ШЕИК - Maгнет за подводно гнурење и еко туризам, со многу луксузни хотели...

ДИРЕКТЕН ЧАРТЕР ЛЕТ ОД СКОПЈЕ. МОЖНОСТ ЗА 6, 7, 9, 10 ,13,14... НОЌЕВАЊА.

 

КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ ЗА КОНКРЕТНИ ЦЕНИ И ПОНУДА ЗА ЧАРТЕРИТЕ ЗА ЕГИПЕТ. ЦЕНИТЕ СЕКОЈДНЕВНО СЕ АЖУРИРААТ. ЌЕ ГО НАПРАВИМЕ ВИСТИНСКИОТ ИЗБОР НА ХОТЕЛ ЗА ВАШИОТ ОДМОР ВО ЕГИПЕТ.

 

T: +389(0) 46 520 400    M: +389(0) 78 968 419
www.odisea.mk  email: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.  Facebook: www.odisea.mk Skype: Odisea 
Instagram: odiseatravelagencyohrid YouTube: Odisea Travel Agency Twitter: OdiseaOhrid

 

Сподели!

1833

Leave a comment

You are commenting as guest. Optional login below.