Designed by Сайт города Читы

Хотел "Бабовиќ" Чањ

На само 250 метри од плажата се наоѓа Хотел Бабовиќ кој располага со модерно опремени трокреветни соби (брачен кревет и еден единечен). Секоја соба има сопствен тоалет, фрижидер, тв, клима чие користење е вклучено во цената и тераса. Исхраната  е во ресторан во склоп на хотелот на база на полупансион и вклучува појадок (шведска маса) и вечера (избор од две јадења). Хотелот располага со сопствен бар на плажа Vela Beach Bar. Хотелот поседува и бесплатен паркинг за своите гости.         

 

-20% ПОПУСТ ЗА СИТЕ РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И

НИВНА ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 15.02.2018

СМЕНА

ПЕРИОД

ЦЕНА

1

20.06-29.06

235

2

29.06-08.07

250

3

08.07-17.07

265

4

17.07-26.07

275

5

26.07-04.08

275

6

04.08-13.08

275

7

13.08-22.08

265

8

22.08-31.08

250

9

31.08-09.09

215


   * Цените се изразени во евра и се однесуваат  на  ПАКЕТ АРАНЖМАН ПО ЛИЦЕ (9 полу пансиони со вклучен превоз).
- Прво дете   до 13.99 год. ПОПУСТ 50 % од цената на аранжманот.
- Второ  дете до 13.99 год. - ГРАТИС (доплата за превоз 40 евра/не користи кревет).
Попустот важи за сместување со две возрасни лица (во трокреветна соба)
- Дете до  5 год. кое не користи кревет - ГРАТИС (доплата за превоз 20 евра ).
* Намалување за патување со сопствен превоз - 20 евра.
* Сите попусти за деца важат при сместување со две возрасни лица.
* Во цената не е вклучена туристичка такса која се плаќа на самото место.
* Користењето на климата е вклучено во цена
Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност  ( 1 евро = 62ден.).

Поаѓање за Црна Гора:
Скопје (Дрво Декор) – 05.00 часот
Поаѓање од Чањ - 16.00 часот.

Ги замолуваме патниците да бидат на местата за поаѓање 15минути пред поаѓањето.Поради густиот сообраќај во текот на летната сезона можни се определени доцнења за кои однапред се извинуваме.                                                                                                                         

Сподели!

64

Leave a comment

You are commenting as guest. Optional login below.