Designed by Сайт города Читы

Вила "Ексклузив" Суто Море

Вилата располага со двокреветни и трокреветни соби опремени со клима (вклучена во цената), Тв, тоалет, фрижидер и тераса. На секој кат во вилата има заедничка кујна опремена со основен прибор.

-20% ПОПУСТ ЗА СИТЕ РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И НИВНА ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 15.02.2018


С
мена


П
ериод

Вила Ексклузив

 

1

14.06-23.06

270

2

23.06-02.07

270

3

02.07-11.07

270

4

11.07-20.07

280

5

20.07-29.07

280

6

29.07-07.08

280

7

07.08-16.08

280

8

16.08-25.08

260

9

25.08-03.09

250

10

03.09-12.09

220

Цените се изразени во евра и се однесуваат  на  пакет аранжман по лице (9 полни пансиони со вклучен превоз).

- Прво дете   до 13.99 год. плаќа 50 % од цената на аранжманот
- Второ  дете до 13.99 год. - ГРАТИС (доплата за превоз 40 евра)
* Попустот важи за сместување со две возрасни лица (во трокреветна соба)
- Дете до  5 год. кое не користи кревет - ГРАТИС (доплата за превоз 20 евра)
- Намалување за патување со сопствен превоз - 20 евра
- Сите попусти за деца важат при сместување со две возрасни лица
- Во цената не е вклучена туристичка такса која се плаќа на самото место
Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност  ( 1 евро = 62ден.)

Поаѓање за Црна Гора :
Прилеп (стара автобуска) - 02.00 часот
Кавадарци (пумпата кај Росоман ) - 03.00 часот
Велес (пумпа Макпетрол, спроти мотел Македонија) - 04.00 часот
Скопје (Дрво Декор) – 05.00 часот
Поаѓање од Сутоморе - 16.00 часот

Ги замолуваме патниците да бидат на местата за поаѓање 15минути пред поаѓањето.Поради густиот сообраќај во текот на летната сезона можни се определени доцнења за кои однапред се извинуваме.

Сподели!

56

Leave a comment

You are commenting as guest. Optional login below.