Designed by Сайт города Читы

Вила "Скаут" Суто Море

ВИЛА СКАУТ располага со двокреветни, трокреветни и со четворокреветни соби (2+2). Секоја соба има клима, тоалет и фрижидер. Користењето на клима уредот е вклуно во цената. (Колона 1 и 2 од табелата, колона 1 – две соби делат едн тоалет/ колона 2 – соба со сопствен тоалет.

-20% ПОПУСТ ЗА СИТЕ РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И

НИВНА ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 15.02.2018

 

Период

Вила Скаут

1

2

1

14.06-23.06

195

235

2

23.06-02.07

195

235

3

02.07-11.07

195

235

4

11.07-20.07

205

245

5

20.07-29.07

205

245

6

29.07-07.08

205

245

7

07.08-16.08

205

245

8

16.08-25.08

195

235

9

25.08-03.09

175

215

10

03.09-12.09

155

195

   * Цените се изразени во евра и се однесуваат  на ПАКЕТ АРАНЖМАН ПО ЛИЦЕ (9 полни пансиони со вклучен превоз).
- Прво дете   до 13.99 год. ПОПУСТ 50% од цената на аранжманот.
- Второ  дете до 13.99 год. - ГРАТИС (доплата за превоз 40 евра/не користи кревет).
Попустот важи за сместување со две возрасни лица (во трокреветна соба)
- Дете до  5 год. кое не користи кревет - ГРАТИС (доплата за превоз 20 евра).
* Намалување за патување со сопствен превоз - 20 евра.
* Сите попусти за деца важат при сместување со две возрасни лица.
* Во цената не е вклучена туристичка такса која се плаќа на самото место.
Цените се изразени во евра за уплата во денарска  противвредност  ( 1 евро = 62ден.).

 

 

Поаѓање за Црна Гора
Прилеп (стара автобуска) – 02.00 часот
Кавадарци 03.00 часот (пумпата кај Росоман)
Велес (пумпа Макпетрол, спроти мотел Македонија) 04.00 часот
Скопје (Дрво Декор) – 05.00часот


Поаѓање од Сутоморе  - 16,00 часот
-Ги замолуваме патниците да бидат на местата за поаѓање 15 минути пред поаѓањето.
-Поради густиот сообраќај во текот на летната сеозна можни се определени доцнења за кои однапред се извинуваме.

Сподели!

33

Leave a comment

You are commenting as guest. Optional login below.