Designed by Сайт города Читы

Вила "Иванко" Сутоморе

ВИЛА   ИВАНКО располага со двокреветни, трокреветни и четворокреветни соби. Секоја соба е опремена со клима, тоалет и фрижидер. Користењето на клима уредот е вклучен во цена. 

Период

Вила Иванко

 

1

14.06-23.06

250

2

23.06-02.07

250

3

02.07-11.07

250

4

11.07-20.07

260

5

20.07-29.07

260

6

29.07-07.08

260

7

07.08-16.08

260

8

16.08-25.08

245

9

25.08-03.09

235

10

03.09-12.09

215

   * Цените се изразени во евра и се однесуваат  на  ПАКЕТ АРАНЖМАН ПО ЛИЦЕ (9 полни пансиони со вклучен превоз).

- Прво дете   до 13.99 год. ПОПУСТ 50 % од цената на аранжманот.

- Второ  дете до 13.99 год. - ГРАТИС (доплата за превоз 40 евра/не користи кревет).

Попустот важи за сместување со две возрасни лица (во трокреветна соба)

- Дете до  5 год. кое не користи кревет - ГРАТИС (доплата за превоз 20 евра ).

* Намалување за патување со сопствен превоз - 20 евра.

* Сите попусти за деца важат при сместување со две возрасни лица.

* Во цената не е вклучена туристичка такса која се плаќа на самото место.

*Цените се изразени во евра за уплата во денарка противредност 1 евро=62 мкд 

Сподели!

12

Leave a comment

You are commenting as guest. Optional login below.