Designed by Сайт города Читы

Забелешка

Google Geocoding API error: The request was denied.

Хотел "Cingo" 3* - Охрид

Локација: Хотелот Чинго е модерен и атрактивен хотел на 100 метри од центарот на Охрид.

Капацитет: располага со 32 двокреветни соби, 2 еднокреветни, 4 DELUXE и 2 EXTRA DELUXEапартмани. Сите апартмани се опремени со кабелска ТВ, клима уред, мини бар, сеф, директна телефонска линија, Интернет конекција, додека во EXTRA DELUXE апартманите има ДВД (домашно кино) и џакузи.

Услуги: ресторан со капацитет за 60 лица, конференциска сала за 50 лица, сопствен паркинг, сервис за перење и пеглање на облека, wifi интернет.

 

 

 

Сподели!

1363

Leave a comment

You are commenting as guest.