Designed by Сайт города Читы

Забелешка

Google Geocoding API error: The request was denied.

Хотел "City Palace" 4* - Охрид

Локација: Хотелот се наоѓа веднаш покрај кејот на Охридското Езеро во непосредна близина на центарот на Охрид на само 300 метри. 

Капацитет: Располага со 20 соби (еднокреветни, двокреветни и трокреветни)

Услуги: Ресторан со капацитет за 160 лица, лифт, спа центар (парна бања, џакузи и масажа) и wifi интернет.

  

 

 

 

 

 

 

Сподели!

786

Leave a comment

You are commenting as guest.