Designed by Сайт города Читы

Хотел "De Koka" 3* - Скопје

Локација: Овој хотел е поставен меѓу џамиите, пазарите и кафулињата во старата чаршија во Отомански стил, на само 9 минути од плоштадот Македонија и околните музеи по реката Вардар.

Капацитет: Хотелот располага со 33 соби или капацитет од 70 гости, ресторан за појадок и сопствен паркинг.

Услуги: 24-часовна рецепција, Климатизација, АТМ / банкарски услуги, Сервис за перење алишта, Соба за багаж, Слободен доручек, Бесплатен WiFi и бесплатен паркинг простор, За семејства слободни креветчиња / бебешки креветчиња, Премиум ТВ канали.

Сподели!

498

Leave a comment

You are commenting as guest.