Designed by Сайт города Читы

Хотел "Epinal" 4* - Битола

Локација: Хотелот "Епинал" е лоциран во центарот на најпознатата улица во Битола, Широк –сокак.

Капацитет: Хотел "Епинал" располага со капацитет од 72 соби од кои: 5 апартмани, и 67 стандардни соби (двокреветни и трокреветни).

 Секоја соба е опремена со: 

  • Безжичен интернет;
  • Мини бар;
  • Кабелска ТВ;
  • Телефонска линија со директен пристап;
  • Клима уред.

Услуги: ресторан, СПА центара со затворен базен, сауна, парна бања, центар за рекреација, казино, 3 семинарски сали, 1 банкет сала, wifi интернет. 

Сподели!

1294

Leave a comment

You are commenting as guest.