Designed by Сайт города Читы

Забелешка

Google Geocoding API error: The request was denied.

Хотел "Flamengo" 4* - Охрид

Локација: Модерен, луксузен и удобен гратски хотел лоциран во непосредна близина на центарот на Охрид.

Капацитет: Хотелот располага со 49 соби (еднокреветни, двокреветни, кралски соби), сите соби се опремени со мини бар, директна телефонска линија, клима уред, TV кабловска. 

Услуги: Ресторан, бар, тераса, конференциска сала, базен, wifi интернет и паркинг, лифт.

Сподели!

546

Leave a comment

You are commenting as guest.