Designed by Сайт города Читы

Забелешка

Google Geocoding API error: You are over your quota.

Хотел "Garden" 3*

Локација: Хотел Гарден со својот совршен баланс помеѓу класична елеганција и модерен стил ви нуди одмор за уживање и релаксација. Лоциран е веднаш покрај Охридското Езеро на 1 километар од центарот на Охрид. 

Капацитет: 26 соби (еднокреветни, двокреветни и трокреветни) и 2 апартмани сите со поглед на Охридското Езеро и планината Галичица.

Услуги: хотелот располага со ресторан, тераса, конференциска сала со капацитет за 30 лица.

 

Цени за 2018 година

Вид на соба/type room

Вид на услуга/type service

Цена/price

Двокреветна соба

Double room

Ноќевање со појадок

Bed and breakfast

 

3070 ден

 

50 eur

Соба со француски кревет

Room whit french bed

Ноќевање со појадок

Bed and breakfast

 

3684 ден

 

60 eur

Делукс соба

Deluxe room

Ноќевање со појадок

Bed and breakfast

 

4298 ден

 

70 eur


-Дадените цени во табелата се по соба на ден;

-Попуст за деца до 6 години бесплатен престој, од 6 до 12 години -50 % попуст.

 

За цени други датуми од понудените, Ве молиме контакирајте не.

Сподели!

39

Leave a comment

You are commenting as guest.