Designed by Сайт города Читы

Забелешка

Google Geocoding API error: The request was denied.

Хотел "Inex Gorica" 5* - Охрид

Локација: Хотелот е лоциран на 5км од Охрид. Сместен на рид надвиснато над самото езеро, совршено место кое нуди спокој и тишина.

Капацитет: 117 двокреветни соби, 6 апартмани и 2 резиденции.

Услуги: Три сали за семинари, конгресна сала, сауна и масажа, трим патеки, спортски терени, интернет пристап.

 

 

 

 

 

 

Сподели!

644

Leave a comment

You are commenting as guest.