Designed by Сайт города Читы

Хотел "Laki & Spa" 4*

Хотел "Laki" 4*

Локација: Хотел Лаки ќе ве освои со својата едноставност, конфор и модерен луксуз. Се наоѓа на 4 километри од центарот на Охрид веднаш покрај Охридското Езеро.  

Капацитет: располага со 60 соби и 4 апартмани кои имаат свој посебен дизајн и стил креирани за за ваше максимално уживање.

Услуги: ресторан и бар, спа центар, внатрешен и надворешен базен, сауна, парна бања, турска бања, масажа, wi-fi интернет, паркинг.

Сподели!

40

Leave a comment

You are commenting as guest.