Designed by Сайт города Читы

Забелешка

Google Geocoding API error: The request was denied.

Хотел "Millenium Palace" 4* - Охрид

Локација: На 20 м од Охридското езеро, некои од собите нудат поглед кон езерото. На 800 м од центарот од Охрид.

Капацитет: Хотелот располага со капацитет од вкупно 69 соби од кои: 45 стандардни соби, 10 дуплекси, 6 делукс соби и 8 Јуниор aпартмани.

Услуги: ресторан и бар, спа и велнес центар (финска сауна, турска бања, фитнес), две конференциски сали, вински бар, интернет пристап.

   
  

 

Сподели!

1670

Leave a comment

You are commenting as guest.