Designed by Сайт города Читы

Забелешка

Google Geocoding API error: The request was denied.

Хотел "Nova Riviera" 3* - Охрид

Локација: Хотелот се на самиот Кеј на Охридско Езеро, во срцето на древниот град на светлината-Охрид.Оддалеченост - 5 минути возење од централната автобуска станица, 10 км. од Охридскиот интернационален аеродром.

Капацитет: хотелот располага со 33 соби и 6 апартмани опремени со клима, мини бар, LCD телевисор со 60 кабловски канали, WIFI интернет. 

Услуги: ресторан со 300 седишта, аперитив бар, хотелска тераса со 80 седиштасали за семинари, wifi интернет и сопствен паркинг обезбеден со сигурносни камери. 

Сподели!

1116

Leave a comment

You are commenting as guest.