Designed by Сайт города Читы

Хотел "SU (поранешен Denarius") 3*

Локација: Сместен во мирна и тивка околина, на само 5 минути (500 метри) пешачење од центарот на градот.

Опис
: Хотел SU (поранешен Денариус) Ви овозможува да се одморите и да се чувствувате мирно и пријатно. Беспрекорната услуга, љубезноста и гастрономските специјалитети ќе Ви овозможат пријатен престој и незборавни моменти. Хотелот има и лифт кој води до прекрасен панорамски ресторан и собите кои се сместени во погорните катови. Ресторан, Бар, Сала за состаноци/прослави, Масажа, Тераса, Паркинг, Собна услуга, појадок во соба, перална, сеф,

Капацитет: Располага со 16 соби. Опремени си интернет, Телефон, TV, LCD TV, Мини бар, Фен, Клима уред, Џакузи, Бања или туш. , 

Сподели!

12

Leave a comment

You are commenting as guest.