Designed by Сайт города Читы

Хотел "Super 8" 3* - Скопје

Локација: Хотел "Супер 8" нуди модерно и удобно сместување во срцето на Скопје, 100 метри од Стариот град и Старата чаршија, и 200 метри од градскиот плоштад.

Капацитет: Сите соби содржат балкон, бања или туш, мини бар, сервис за будење/аларм, ТВ, ТВ кабелска, ТВ сателитска, телефон, услуги.

Услуги: 24-часовна рецепција, паркинг, собна услуга, бар, перална, интернет сервис, лифт.

 
 
 
 
 

Сподели!

1

Leave a comment

You are commenting as guest.