Designed by Сайт города Читы

Забелешка

Google Geocoding API error: The request was denied.

Хотел "Tino" 4* - Охрид (во градот)

Локација: Хотел Тино е лоциран веднаш покрај Охридското езеро недалеку од центарот на Охрид. Хотелот е реновиран во 2017 година.


Капацитет: располага со 50 соби (еднокреветни. двокреветни и трокреветни).


Услуги: ресторан, бар, спа центар, сауна, парна бања, масажа, турска бања, wi-fi интернет, паркинг. Има лифт. 

 

 

 

 

Сподели!

520

Leave a comment

You are commenting as guest.