Designed by Сайт города Читы

Забелешка

Google Geocoding API error: The request was denied.

Хотел "Turist" 3* - Охрид

Локација: Хотел Турист место за одмор кое што се наоѓа во непосредна близина на Охридското Езеро и во близина на Националниот парк Галичица. Лоциран е на 7 километри од центарот на Охрид и е совршено место за одмор и рексреација на сите ваши сетила. 

Капацитет: располага со 88 двокреветни соби со 176 кревети.

Услуги: ресторан со бар, надворешен базен, сауна, масажа, приватна плажа, тераса, игралиште за тенис, пинг-понг, кајакарство, пешачки патеки, wifi интернет, паркинг. 

 

 

 

Сподели!

621

Leave a comment

You are commenting as guest.