Designed by Сайт города Читы

Хотел “Family hotel Lina“ 3*

www.bulgaria.directbooking.ro/booking-family-hotel-lina

ХОТЕЛ

 

ПЕРИОД

FAMILY HOTEL LINA 3*

Макс. лица во соба

27.12-02.01

 

01.12-26.12

03.01-31.03

 

Цена по лице на ден/Ноќевање со појадок

Двокреветна соба

2+1*

25 €

13 €

Еднокреветна соба

1

35 €

20 €

  • Доплата за Полупансион 7 еур возрасен/ Дете од 2-11.99 год. 4 еур.

  • Новогодишна вечера (задолжителна)-45 еур возрасен/27 еур дете од 2-11.99 год

  • Дете од 0-01.99 год.-бесплатно

  • Дете од 2-11.99 год. на редовно легло со 1 возрасен во двокреветна соба-30% попуст

  • Две деца од 2-11.99 год. во двокреветна соба со 1 возрасен-секое дете плаќа по 50%

  • Дете од 2-11.99 год. на дополнително легло-50% попуст

  • Возрасен на дополнително легло-20% попуст

  • Доплата за туристичка такса 1 еур по лице на ден

*Хотелот има ограничен број на дополнителни легла

**Транспортот до ски терените не е вклучен во цената (се плаќа дополнително,на барање)

  • Попусти за рана резервација

  • 10% попуст за резервации направени до 15.11.2016

 

Сподели!

43

Leave a comment

You are commenting as guest.