Designed by Сайт города Читы

Хотел “Kap House“ 3*

 http://www.kaphousehotel.com/ 

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 20% за резервација и уплата до 15.10.2017 
15% за резервација и уплата до 30.10.2017 | 10% попуст за резервација и уплата до 30.11.2017

БОНУСИ : 7=6 за период на пристигнување 01.12-22.12.2017 | 09.01-31.01.2018

(не се комбинира со попуст за рана резервација)

Цените се по лице за 1 ноќевање на база ноќевање со појадок

01.12-26.12.2017

27.12-02.01.2018

03.01-07.01.2018

08.01-31.03.2018

Вид на сместување | Период на престој

Двокреветна соба

2+1

20.00 €

46.00 €

28.00 €

19.00 €

Доплата за ПОЛУПАНСИОН : возрасен - 8€, дете - 4€

Во цената е вклучено : појадок, користење на внатрешен базен, сауна, џакузи, интернет, паркинг, ски гардеробер

Дополнителни услови :

▪ Деца до 3.99 год. - бесплатно

▪ Дете од 4-13.99 год. на дополнително легло - 50% попуст

▪ Возрасен на дополнително легло - 30% попуст

▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 70€, дете од 4-13.99 год.- 35€

▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

 

 

Сподели!

42

Leave a comment

You are commenting as guest.