Designed by Сайт города Читы

Хотел “MPM Sport“ 4*

www.mpmhotels.bg

MPM Sport Hotel 4* - се наоѓа на самиот пат спроти гондолата.
Хотелот има 82 модерно опремени соби, ресторан, бар, спа објект (базен, теретана, парна бања).
Добар избор за вашето зимување.
Опис на собите:
-Double Room ( ~ 30 m ) со два оддвоени лежаи, софа на пуштање, клима, телефон, кабелска ТВ, LCD ТВ, мини бар, сопствено купатило со туш, фен и тераса.
-Studio - Спална соба со брачен кревет и софа на пуштање 
-1 Bedroom App
Спа центарот содржи:
-Римска Бања
-Сауна
-Финска Сауна
-Хидромасажна када
-Масажи
-Спа третмани
Бесплатно:
-Базен на затворено
-Теретана
-Парна бања
 

ЦЕНИТЕ СЕ ДАДЕНИ ПО ЛИЦЕ НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН(ПОЈАДОК И ВЕЧЕРА)

 

 

 

УСЛУГА

29.12.17

04.01.18

05.01.18

11.01.18

12.01.18

08.03.18

09.03.18

15.04.18

1/2 соба Стандард

H.B

75.50

67.00 52.50 44.50

деца 02-12.99 на допол.легло

H.B

18.00

17.00 18.00

18.00

дете 02-12.99 на редовно легло

H.B

58.50

51.00 40.50

34.50

Возрасен на допол.легло

H.B

54.00

47.00 37.00

32.00

Новогодишна вечера

Возрасен-80

Дете од 02-12.99 -40

 

РЕЗЕРВАЦИИ И УПЛАТИ ДО 30.09.2017 - 20% ПОПУСТ

РЕЗЕРВАЦИИ И УПЛАТИ ДО 31.10.2017 - 15% ПОПУСТ

11=10,10=9,7=6 ЗА ПРИСТИГАЊА ДО 22.12.2017 И ПОСЛЕ 09.03.2018

Сподели!

33

Leave a comment

You are commenting as guest.