Designed by Сайт города Читы

Пакети Се во едно - хотел “Мура" 3* (Вклучена ски карта, ски/сноуборд опрема, ски/сноборд учител...)

Пакети Се во едно - хотел “Мура" 3* (Вклучена ски карта, ски/сноуборд опрема, ски/сноборд учител...)

 

Пакети се во едно!

Хотел Мура 3*


важи за престој до 28 Декември 2017

од 02 до 20ти Јануари 2018
и од 29ти Јануари до 01 Април 2018339

         Цената вклучува:

 • 7 НП - ноќевања со појадок - шведска маса
  во хотел Мура 3*

 • 6 дневна ски карта

 • 6 дена наем на опрема за ски или snowboard

 • ски/snowboard школа

 • ноќна ски презентација

 • бесплатен трансфер до гондола лифтот

 • бесплатно користење на сауна, парна бања, фитнес, јакузи

 

     Попусти и доплати :

 • дете до 7 год. на дополнително легло користи бесплатни услуги

 • дете до 7 год на редовно легло плаќа 40% од регуларната цена

 • возрасен на дополнително легло ја плаќа регуларната цена

 • дете од 7 -12 год. на дополнително легло плаќа 40%

 • дете од 7 -12 г на редовно легло плаќа 70%

 • деца до 7 год не користат ски/сноубоард школа

 • деца до 12 год не користат школо за сноуборд

 • доплата за 1/1 соба + 12 еур на ден

 • сноубоард школата за сите понуди е во траење од 3 дена по 2 часа

      Промотивната понува важи и за:

 • 4 НОЌИ / 3 ДЕНА СКИ...................................................207 €     
 • 9 НОЌИ / 8 ДЕНА СКИ...................................................402 €     
 • 10 НОЌИ / 9 ДЕНА СКИ.................................................431 €     
 • 11 НОЌИ / 10 ДЕНА СКИ...............................................465 €     
 • 12 НОЌИ / 11 ДЕНА СКИ...............................................506 €     
 • 14 НОЌИ / 13 ДЕНА СКИ...............................................569 €     

Името на хотелот ќе се знае 3 дена пред доаѓање.

Хотел Мура 3*  http://www.odisea.mk/index.php/zima-2018/bugarija/bansko-zima-2018/item/hotel-mura-bansko 
Локација: Хотел "Мура" е л оциран е во центарот на градот на 10 мин пешачење од ски лифтот, бесплатен shuttle bus до лифтот.

Капацитет: Хотелот располага со 19 еднокреветни соби, 28 двокреветни и 19 трокреветни.

Услуги: сауна, фитнесс, џакузи, парна бања, паркинг.

Собите се опремени со сателитска ТВ, директен телефон, мини бар.

 

 

Сподели!

60

Leave a comment

You are commenting as guest.