Designed by Сайт города Читы

Пакети Се во едно - хотел “Пирин“ или "Банско"4* (Вклучена ски карта, ски/сноуборд опрема, ски/сноборд учител...)

Пакети Се во едно - хотел “Пирин“ или "Банско"4* (Вклучена ски карта, ски/сноуборд опрема, ски/сноборд учител...)

 

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА !

Хотел Пирин и Банско 4*

важи за престој до 28 Декември 2017
од 02 до 20ти Јануари 2018
и од 29ти Јануари до 01 Април 2018


454 €
 

         Цената вклучува :

 • 7 ПП - полу пансиони (појадок и вечера) - шведска маса
  во хотели (Пирин или Банско 4*)

 • 6 дневна ски карта

 • 6 дена наем на опрема за ски или snowboard

 • ски/snowboard школа

 • ноќна ски презентација

 • бесплатен трансфер до гондола лифтот

 • бесплатно користење на внатрешен базен, парна бања, сауна, фитнес 

        Попусти и доплати :

 • дете до 7 год. на дополнително легло користи бесплатни услуги

 • дете до 7 год на редовно легло плаќа 40% од регуларната цена

 • возрасен на дополнително легло ја плаќа регуларната цена

 • дете од 7 -12 год. на дополнително легло плаќа 40%

 • дете од 7 -12 г на редовно легло плаќа 70%

 • деца до 7 год не користат ски/сноубоард школа

 • деца до 12 год не користат школо за сноуборд

 • доплата за 1/1 соба + 12 еур на ден

 • сноубоард школата за сите понуди е во траење од 3 дена по 2 часа 

      Промотивната понуда важи и за:

 • 4 НОЌИ / 3 ДЕНА СКИ..................................................276 €   
 • 9 НОЌИ / 8 ДЕНА СКИ..................................................529 €   
 • 10 НОЌИ / 9 ДЕНА СКИ................................................570 €  
 • 11 НОЌИ / 10 ДЕНА СКИ..............................................609 €   
 • 12 НОЌИ / 11 ДЕНА СКИ..............................................660 € 
 • 14 НОЌИ / 13 ДЕНА СКИ..............................................740 € 

  

Хотел Пирин 4* http://www.odisea.mk/index.php/zima-2018/bugarija/bansko-zima-2018/item/hotel-pirin-bansko 
Хотелот "Пирин" се наоѓа на 1км одалеченост од гондола ски лифтот и 150 м од центарто на градот.
Капацитет:  Хотелот има 56 двокреветни соби, 4 еднокреветни, 7 апартмани и 1 студио.
Услуги: Сауна, Турска бања,Солариум, Масажа, Фитнесс, затворерн базен, пинг-понг, билијард, интернет. Во собите има Сателитска ТВ, директен Телефон, мини бар, air-condition.

 

Хотел Банско 4*  http://www.odisea.mk/index.php/zima-2018/bugarija/bansko-zima-2018/item/bansko-hotel-zima2018 
Прекрасен хотел со пријатна атмосфера и меѓу најдобрите водечки хотели во градот Банско а лоциран е на многу атрактивна локација во централното подрачје.Овој хотел работи преку целата година а на гостите во ски сезоната им овозможува трансфер до ски лифтот.
Капацитет: 51 соба од кој 23 двокреветни, 11 супериор, 8 апартмани со една спална соба, 4 апартмани со две спали соби.
Хотелски содржини: ресторан, лоби бар, конференциска сала, затворен базен, сауна,масажа, фитнес центар, соба за игри, сеф на рецепција, паркинг.
Опременост на собите: сите соби и апартмани се опремени со бања, ТВ, телефон, мини бар.

 

НАПОМЕНА:
Името на хотелот ќе се знае 3 дена пред поаѓање.

 

Сподели!

73

Leave a comment

You are commenting as guest.