Designed by Сайт города Читы

Хотел “Perun & Platinum Casino“ 4*

www.hotelperunbansko.com

 

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА :
10% за резервација и уплата до 31.10.2017
5% за резервација и уплата до 30.11.2017
Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН 01.02-21.02.2017 19.01-03.02.2018  

22.12-28.12.2017

29.12-

01.01.2018

Вид на сместување | Период на престој 09.01-18.01.2018 02.01-08.01.2018  (мин.3 ноќевања) 
04.02-31.03.2018
Двокреветна соба - економи
(на погорнитес спратови, помали соби)
2+1 31.00 € 38.00 € 46.00 € 72.00 €
Еднокреветна соба - економи 1 42.00 € 55.00 € 72.00 € 120.00 €
Двокреветна соба - без балкон 2+1 32.00 € 40.00 € 48.00 € 74.00 €
Еднокреветна соба - без балкон 1 44.00 € 58.00 € 74.00 € 125.00 €
Двокреветна соба - со балкон 2+1 35.00 € 42.00 € 50.00 € 77.00 €
Еднокреветна соба - со балкон 1 48.00 € 60.00 € 79.00 € 127.00 €
Јуниор сјуит 2+2 42.00 € 50.00 € 62.00 € 93.00 €
Во цената е вклучено : појадок и вечера на шведска маса, транспорт до жичарница (по распоред), користење на затоплен внатрешен базен, сауна, парна бања, џакузи, фитнес, интернет.

Дополнителни услови : 
Дете до 1.99 год. - бесплатно 
Дете од 2-5.99 год. на дополнително легло во двокреветна соба - бесплатно 
Дете од 6-11.99 год. на дополнително легло во двокреветна соба - 50% попуст 
Дете од 2-11.99 год. на редовно легло во двокреветна соба - 25% попуст 
Прво дете од 2-11.99 год. на дополнително легло во јуниор сјуит - бесплатно 
Второ дете од 2-11.99 год. на дополнително легло во јуниор сјуит - 50% попуст 
Возрасен на дополнително легло - 20% попуст 
Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 75€, дете - 40€ 
Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

 

Сподели!

48

Leave a comment

You are commenting as guest.