Designed by Сайт города Читы

Хотел "Forest nook apart"

forestnook.bg

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата.   
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Во цената е вклучено:
Базен, сауна, интернет,  трансфер до ски лифт.

Во цената НЕ е вклучено:
Туристичка такса за престој 1€ на ден возрасен и деца 0,5€ ( 2-12 г.)
Доплата за Новогодишна вечера (не е задолжителна) 45€ / 25€ дете ( 6-12 г. )
Доплата за Божиќна  вечера (не е задолжителна) 25€ /10€ дете ( 6-12 г. )


Минимум престој 3 ноќи во периодот 29.12.2015-02.01.2018
ПРОМОЦИИ И АКЦИИ:
1)  -10% за уплати до 15.11.2017

Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.

Сподели!

49

Leave a comment

You are commenting as guest.