Designed by Сайт города Читы

Хотел "Mona" 4*

www.monazlatibor.com

Хотел Мона се наоѓа во срцето на Златибор, така што неговата поставеност е во близина на сите туристички содржини. Хотекот располага со 14 двокреветни соби и 14 дополнителни соби кои се споени со врата и по потреба може да бидат 7 апартмани или 14 двокреветни соби. Во секоја соба има ТВ, сеф, мини бар, фен, телефон, телефон и интернет конекција.Во хотелот има можност гостите бесплатно да користат базен, теретана, сауна, парна бања и соба за релаксација. Покрај овие погодности може да се користат и третманни на лице и тело и масажа кои дополнително се плаќаат.

HOTEL MONA 4* – ZLATIBOR

ПЕРИОД

23.12-30.12.2017

29.12-02.01.2018

02.01-17.02.2018

18.02-12..07.2018

МАКС.

ПОПУСТИ / ДОПЛАТИ 

 

 

 

 

 

ЛИЦА

 СОБА

 УСЛУГА

 BB

4 НОЌИ/ HB

BB 

BB 

ВОЗР+ДЕТЕ

1 ДЕТЕ 0-7

1 ДЕТЕ 7-12

2 ДЕТЕ 0-7

2 ДЕТЕ 7-12

3 ВОЗРАСЕН

SGL Standard

 

80

766

84

74

1+0

/

/

/

/

/

DBL Standard

 

46

464

48

46

2+0

-100%

-50%

/

/

/

DBL Superior

 

64

614

67

59

2+1

-100%

-100%

/

/

30 €

Apartman Klasik

 

89

801

94

94

2+0

/

/

/

/

/

 
 

Цените се дадени по лице за сместување во соба според табелата.
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Цените подложат на промена во звисност од расположливоста на капацитетите.

*Новогодишниот пакет вклучува: 4 ноќевања на база полупансион, свечена  вечера на 31.12 и на 01.01.2018

ПРОМОЦИИ / АКЦИИ / РАН БУКИНГ:

- 10% попуст за престој повеќе од 4 ноќевања

- 20% попуст за лица над 60год. со престој повеќе од 4 ноќевања

 

Сподели!

55

Leave a comment

You are commenting as guest.