Designed by Сайт города Читы

Хотел "Pamporovo" 4*

victoriagroup.bg/hotel-pamporovo 

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата.   
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Во цената е вклучено:
Kористење на базен, фитнес, сауна, џакузи, детско катче,  лифт.

Во цената НЕ е вклучено:
Туристичка такса за престој  1€ на ден возрасен и 0,5€ деца ( 2-12 г.)
Доплата за Новогодишна вечера (задолжителна ) 82€ /27€ на BB, 75€/20€ на HB дете ( 4-12 г.) 

Минимум престој 3 ноќи во периодот 22.12-02.01.2018

ПРОМОЦИИ И АКЦИИ:
1) -25 % за уплати до 30.09.2017,  -20 % за уплати до 31.10.2017, -15% за уплати до 30.11.2017

Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено. 

Сподели!

54

Leave a comment

You are commenting as guest.