GRAND ROYALE **** BANSKO

Линк: HOTEL GRAND ROYALE

Наоѓајќи се во подножјето на Пирин Планина, овој хотел на своите гости им нуди прекрасен поглед и удобен престој. Располага со лоби бар и камин кој нуди чувство на интимност и топлина, ресторан, детски кат, ски гардеробер. СПА Центар : внатрешен базен со детски сектор, фитнес, финска сауна, парна бања, џакузи, турска бања, спа процедури и масажи

GRAND ROYALE 4* - Банско
 
РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА - период на престој од 04.01-10.04.2021 : 15% попуст за резервација и уплата до 30.09.2020 РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА - период на престој од 04.01-10.04.2021 : 15% попуст за резервација и уплата до 30.09.2020
10% попуст за резервација и уплата до 30.11.2020
БОНУСИ : 7=6 за период на престој 04.01-10.04.2021 | 5=4 за период на престој 01.12-23.12.2020 и 01.03-10.04.2021 БОНУСИ : 7=6 за период на престој 04.01-10.04.2021 | 5=4 за период на престој 01.12-23.12.2020 и 01.03-10.04.2021
Попустите и бонусите може да се комбинираат, важат за ноќевање со појадок и полупансион.
Цени по лице за 1 ноќевање 24.12-03.01.2021 04.01-10.03.2021 01.12-23.12.2020
на база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 11.03-10.04.2020
Студио 2+1 62 € 33 € 29 €
Едноспален апартман 2+2 64 € 37 € 31 €
Двоспален апартман 4+2 60 € 32 € 27 €
Доплата за полупансион : возрасен - 10€, дете (3-12.99 год.) - 5€
Во цената е вклучено : појадок, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, релакс зона, паркинг, детски кат, ски гардеробер, интернет.
Дополнителни услови : Дополнителни услови :
▪ Дете до 2.99 год. - бесплатно
▪ Прво дете од 3-12.99 год. на дополнително легло - бесплатно
▪ Второ дете од 3-12.99 год. на дополнително легло - 50% попуст
▪ Дете од 3-12.99 год. на редовно легло во студио - 30% попуст
▪ Возрасен на дополнително легло - 30% попуст
▪ За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 85€, дете - 45€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден