Designed by Сайт города Читы

MOUNTAIN PARADISE **** BANSKO

Линк: MOUNTAIN PARADISE

Комплексот има разновидни апартмани опремени во модерен стил. Апартманите се опремени со место за јадење и одмор, фрижидер, ТВ, Wi-Fi, дополнителен софа кревет
Mountain Paradiseна своите гости им нуди пријатен престој во модерен лоби бар со билјард, ресторан со 200 места, детско игралиште, базен и детски базен, фитнес, спа центар кој нуди богата програма за релаксација, освежување и закрепнување.
Хотелот нуди одлична можност за обуки на компании, семинари, зелени и ски училишта.

 

 

 
Цените се по лице за 1 ноќевање 29.12-02.01.2021 03.01-20.02.2021 23.12-27.12.2020 01.12-22.12.2020
на база ПОЛУПАНСИОН *НП 21.02-13.03.2020 14.03-31.03.2020
Студио 2+0 50 € 34 € 32 € 29 €
Едноспален апартман 2+2 55 € 36 € 35 € 31 €
Двооспален апартман 4+2 55 € 36 € 35 € 31 €
СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА - БОНУСИ → / 7=6 7=6 7=5 / 6=5 / 5=4
Во цената е вклучено : појадок и вечера, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, џакузи, солена соба, сауна, парна бања, фитнес, интернет
Дополнителни услови : Дополнителни услови :
▪ Прво дете од 6-11.99 год. на дополнително легло - бесплатно
▪ Второ дете од 3-11.99 год. на дополнително легло - 50% попуст
▪ Дете до 11.99 год. на редовно легло - 50% попуст
▪ Возрасен на дополнително легло - 30% попуст
▪ За сместување во еднокреветна соба се наплаќа 80% од цената за 2 лица
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 65€, дете - 35€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

 

Сподели!

405

Leave a comment

You are commenting as guest.